KODI Main - en to et_EE translation catalogue (17 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferences
et_EE: Eelistused

[ctx: #30001]
en: Preferred language for album review
et_EE: Eelistatud keel albumi kontrollimisel

[ctx: #30002]
en: Prefer genres from
et_EE: Eelista žanreid kohast

[ctx: #30003]
en: Prefer styles from
et_EE: Eelista stiile kohast

[ctx: #30004]
en: Prefer moods from
et_EE: Eelista tujusid kohast

[ctx: #30005]
en: Prefer themes from
et_EE: Eelista teemasid kohast

[ctx: #30006]
en: Prefer rating from
et_EE: Eelista hinnangut kohast

[ctx: #30007]
en: Prefer review from
et_EE: Eelista ülevaadet kohast

[ctx: #30101]
en: Allow less accurate search results
et_EE: Luba vähemtäpsemad otsingutulemused

[ctx: #30201]
en: If available, the album review will be downloaded in the selected language. It will fallback to English.
et_EE: Olemasolul laaditakse albumi ülevaade alla valitud keeles. Selle puudumisel kasutatakse inglise keelt.

[ctx: #30202]
en: Try to get genre info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
et_EE: Ürita hankida žanri teavet valitud kaabitsaga. Teisi kaabitsaid kasutatakse, kui eelistatud kaabits ei leia otsitut.

[ctx: #30203]
en: Try to get style info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
et_EE: Ürita hankida stiili teavet valitud kaabitsaga. Teisi kaabitsaid kasutatakse, kui eelistatud kaabits ei leia otsitut.

[ctx: #30204]
en: Try to get mood info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
et_EE: Ürita hankida tuju teavet valitud kaabitsaga. Teisi kaabitsaid kasutatakse, kui eelistatud kaabits ei leia otsitut.

[ctx: #30205]
en: Try to get theme info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
et_EE: Ürita hankida teema teavet valitud kaabitsaga. Teisi kaabitsaid kasutatakse, kui eelistatud kaabits ei leia otsitut.

[ctx: #30206]
en: Try to get rating info using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
et_EE: Ürita hankida hinnangu teavet valitud kaabitsaga. Teisi kaabitsaid kasutatakse, kui eelistatud kaabits ei leia otsitut.

[ctx: #30207]
en: Try to get the album review using the selected scraper. Other scrapers will be used if the preferred scraper returns no results.
et_EE: Ürita hankida albumi ülevaadet valitud kaabitsaga. Teisi kaabitsaid kasutatakse, kui eelistatud kaabits ei leia otsitut.

[ctx: #30301]
en: If Musicbrainz does not provide a link to allmusic and/or discogs, we can search those sites based on artistname & albumname. In circumstances where an artist has released multiple albums by the same name, this could potentially result in a mixture of metadata from those albums.
et_EE: Kui Musicbrainz ei paku allmusicu ja/või discogsi linki, saame neist lehtedest otsida esitaja ja albumi nime järgi. Kui esitaja on avaldanud mitu samanimelist albumit, võivad nende albumite metaandmed seguneda.
