XBMC Addons - en to cy translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
cy: Galluogi celf artisiaid o HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
cy: Galluogi lluniau bach artistiaid o allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
cy: Galluogi lluniau bach artistiaid o last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
cy: Galluogi lluniau bach artistiaid o HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
cy: Galluogi celf artistiaid o fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
cy: Galluogi lluniau bach artistiaid o fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
cy: Estyn bywgraffiad artist o

[ctx: #30007]
en: Artwork
cy: Gwaith Celf

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
cy: Estyn disgograffeg artist o

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
cy: Estyn Genres Artistiaid o

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
cy: Estyn Arddulliau Artistiaid o

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
cy: Estyn Hyd Oes Artistiaid o

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
cy: Estyn Naws Artistiaid o

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
cy: Estyn Blynyddoedd Cynhyrchiol Artistiaid o

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
cy: Dewis Iaith

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
cy: Camu nol Bywgraffiad Artist o

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
cy: Cammu nol i Ddisgograffeg Artist o

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
cy: Cammu nol i Genres Artistiaid o

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
cy: Cammu nol i Arddulliau Artistiaid o

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
cy: Cammu nol i Hyd Oes Artisitiaid o

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
cy: Cammu nol

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
cy: Galluogi lluniau bach artistiaid o theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
cy: Galluogi Celf Artistiaid o theaudiodb.com
