XBMC Addons - en to uk translation catalogue (16 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
uk: Отримати обкладинки виконавця з HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
uk: Включити малюнки виконавця з allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
uk: Включити малюнки виконавця з last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
uk: Включити малюнки виконавця з HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
uk: Отримати обкладинки виконавця з fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
uk: Включити малюнки виконавця з fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
uk: Отримати біографію виконавця з

[ctx: #30007]
en: Artwork
uk: Обкладинка

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
uk: Отримати дискографію виконавця з

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
uk: Отримати жанри виконавця з

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
uk: Отримати стилі виконавця з

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
uk: Отримати настрої виконавця з

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
uk: Отримати роки активності виконавця з

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
uk: Улюблена мова

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
uk: Включити малюнки виконавця з theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
uk: Отримати обкладинки виконавця з theaudiodb.com
