XBMC Addons - en to tr translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
tr: Sanatçı Fanart'larını HTBackdrops.com'dan al

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
tr: Sanatçı Resimlerini allmusic.com'dan al

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
tr: Sanatçı Resimlerini last.fm'den al

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
tr: Sanatçı Resimlerini HTBackdrops.com'dan al

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
tr: Sanatçı Fanart'larını fanart.tv'den al

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
tr: Sanatçı Resimlerini fanart.tv'den al

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
tr: Sanatçı Biyografisini Şuradan Al

[ctx: #30007]
en: Artwork
tr: Çizim

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
tr: Sanatçı Diskografisini Şuradan Al

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
tr: Sanatçı Tarzını Şuradan Al

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
tr: Sanatçı Türünü Şuradan Al

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
tr: Sanatçı Kipini Şuradan Al

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
tr: Tercih Edilen Dil
