XBMC Addons - en to sv translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
sv: Aktivera artistfanart från HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
sv: Aktivera artistminiatyrer från allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
sv: Aktivera artistminiatyrer från last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
sv: Aktivera artistminiatyrer från HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
sv: Aktivera artistfanart från fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
sv: Aktivera artistminiatyrer från fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
sv: Hämta artistbiografi från

[ctx: #30007]
en: Artwork
sv: Grafik

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
sv: Hämta artistdiskografi från

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
sv: Hämta artistgenrer från

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
sv: Hämta artiststilar från

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
sv: Hämta artistlivslängd från

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
sv: Hämta artisthumör från

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
sv: Hämta artistens aktiva år från

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
sv: Föredraget språk

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
sv: Fall tillbaka på artistbiografi från

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
sv: Fall tillbaka på artistdiskografi från

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
sv: Fall tillbaka på artistgenrer från

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
sv: Fall tillbaka på artiststilar från

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
sv: Fall tillbaka på artistlivsländ från

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
sv: Tillbakafallande

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
sv: Aktivera artistminiatyrer från theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
sv: Aktivera artistfanart från theaudiodb.com
