XBMC Addons - en to es translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
es: Habilitar fanarts de artistas de HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
es: Habilitar miniaturas de artistas de allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
es: Habilitar miniaturas de artistas de last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
es: Habilitar miniaturas de artistas de HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
es: Habilitar fanarts de artistas de fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
es: Habilitar miniaturas de artistas de HTBackdrops.com

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
es: Obtener la biografía del artista de

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
es: Obtener la discografía del artista de

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
es: Obtener los géneros del artista de

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
es: Obtener los estilos del artista de

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
es: Obtener la fecha de debut del artista de

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
es: Obtener los estados de ánimo del artista de

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
es: Obtener los años en activo del artista de

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
es: Idioma preferido

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
es: Biografía alternativa del artista de

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
es: Discografía alternativa del artista de

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
es: Generos alternativos del artista de

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
es: Estilos alternativos del artista de

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
es: Fecha alternativa de debut del artista de

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
es: Alternativas

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
es: Activar miniaturas de artista desde theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
es: Habilitar Fanarts de Artistas de theaudiodb.com
