XBMC Addons - en to es_MX translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
es_MX: Activar Fanarts de Artista desde HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
es_MX: Activar Miniaturas de Artista desde allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
es_MX: Activar Miniaturas de Artista desde last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
es_MX: Activar Miniaturas de Artista desde HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
es_MX: Activar Fanarts de Artista desde fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
es_MX: Activar Miniaturas de Artista desde fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
es_MX: Obtener Biografía del Artista desde

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
es_MX: Obtener Discografía del Artista desde

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
es_MX: Obtener Géneros de Artista desde

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
es_MX: Obtener Estilos de Artista desde

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
es_MX: Obtener Vida(Tiempo de) de Artista desde

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
es_MX: Obtener Atmósfera de Artista desde

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
es_MX: Obtener Años de Actividad de Artista desde

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
es_MX: Lenguaje Preferido

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
es_MX: Alternativa a Biografía de Artista desde

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
es_MX: Alternativa a Discografía de Artista desde

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
es_MX: Alternativa a Géneros de Artista desde

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
es_MX: Alternativa a Estilos de Artista desde

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
es_MX: Alternativa a Vida(Tiempo de) de Artista desde

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
es_MX: Alternativas

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
es_MX: Activar miniaturas de artistas desde theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
es_MX: Activar Fanart de artistas desde theaudiodb.com
