XBMC Addons - en to es_AR translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
es_AR: Habilitar Fanarts de Artistas de HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
es_AR: Habilitar Miniaturas de Artistas de allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
es_AR: Habilitar Miniaturas de Artistas de last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
es_AR: Habilitar Miniaturas de Artistas de HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
es_AR: Habilitar Fanarts de Artistas de fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
es_AR: Habilitar Miniaturas de Artistas de fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
es_AR: Obtener la Biografía del Artista de

[ctx: #30007]
en: Artwork
es_AR: Imágenes

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
es_AR: Obtener la Discografía del Artista de

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
es_AR: Obtener los Géneros del Artista de

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
es_AR: Obtener los Estilos del Artista de

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
es_AR: Obtener la Fecha de Debut del Artista de

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
es_AR: Obtener los Estados de Animo del Artista de

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
es_AR: Obtener los Años de ActivIdad del Artista de

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
es_AR: Idioma Preferido

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
es_AR: Biografía Alternativa del Artista de

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
es_AR: Discografía Alternativa del Artista de

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
es_AR: Generos Alternativos del Artista de

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
es_AR: Estilos Alternativos del Artista de

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
es_AR: Fecha Alternativa de Debut del Artista de

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
es_AR: Alternativas

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
es_AR: Habilitar Miniaturas de Artista de theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
es_AR: Habilitar Fanarts de Artista de theaudiodb.com
