XBMC Addons - en to sl translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
sl: Vključi grafike izvajalcev s HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
sl: Vključi sličice izvajalcev z allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
sl: Vključi sličice izvajalcev z last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
sl: Vključi sličice izvajalcev s HTBackrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
sl: Vključi grafike izvajalcev s fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
sl: Vključi sličice izvajalcev s fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
sl: Prenesi izvajalčev življenjepis z

[ctx: #30007]
en: Artwork
sl: Grafike

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
sl: Prenesi izvajalčevo diskografijo z

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
sl: Prenesi izvajalčeve žanre z

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
sl: Prenesi izvajalčev stil z

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
sl: Prenesi izvajalčev rojstni dan z

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
sl: Prenesi izvajalčeva razpoloženja z

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
sl: Prenesi izvajalčevo obdobje delovanja z

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
sl: Privzeti jezik

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
sl: Rezervni vir izvajalčevega življenjepisa

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
sl: Rezervni vir izvajalčeve diskografije

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
sl: Rezervni vir izvajalčevih žanrov

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
sl: Rezervni vir izvajalčevega stila

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
sl: Rezervni vir izvajalčevega rojstnega dneva

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
sl: Rezervni viri

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
sl: Vključi sličice izvajalcev z theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
sl: Vključi grafike izvajalcev z theaudiodb.com
