XBMC Addons - en to ro translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
ro: Activează Artist Fanarts de la HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
ro: Activează Artist Thumbs de la allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
ro: Activează Artist Thumbs de la last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
ro: Activează Artist Thumbs de la HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
ro: Activează Artist Fanarts de la fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
ro: Activează Artist Thumbs de la fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
ro: Descarcă biografia artistului de la

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
ro: Descarcă discografia artistului de la

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
ro: Descarcă genul artistului de la

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
ro: Descarcă stilul artistului de la

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
ro: Descarcă Artist Life-Span de la

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
ro: Descarcă Artist Moods de la

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
ro: Descarcă numărul de ani activi ai artistului de la

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
ro: Limba preferata

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
ro: Revine la biografia artistului de la

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
ro: Revine la discografia artistului de la

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
ro: Revine la genul artistului de la

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
ro: Revine la stilul artistului de la

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
ro: Revine la Artist Life-Span de la

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
ro: Setări de rezervă

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
ro: Activează descărcarea pictogramelor artiștilor de la theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
ro: Activează descărcarea Artist Fanarts de la theaudiodb.com
