XBMC Addons - en to pl translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
pl: Używaj tapet wykonawcy z HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
pl: Używaj miniatur wykonawcy z allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
pl: Używaj miniatur wykonawcy z Last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
pl: Używaj miniatur wykonawcy z HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
pl: Używaj tapet wykonawcy z fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
pl: Używaj miniatur wykonawcy z fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
pl: Pobierz biografie artysty z

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
pl: Pobierz dyskografie artysty z

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
pl: Pobierz gatunek muzyczny artysty z

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
pl: Pobierz style artysty z

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
pl: Pobierz lata twórczości artysty z

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
pl: Pobierz nastroje artysty z

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
pl: Pobierz okres twórczości artysty z

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
pl: Preferowany język

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
pl: Cofnij do biografii artysty z

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
pl: Cofnij do dyskografii artysty z

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
pl: Cofnij do gatunków artysty z

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
pl: Cofnij do stylów artysty z

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
pl: Cofnij do lat twórczości artysty z

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
pl: Powrót

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
pl: Używaj miniatur wykonawcy z theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
pl: Używaj tapet wykonawcy z theaudiodb.com
