XBMC Addons - en to no translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
no: Aktiv artist-fanart fra HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
no: Aktiver Artist Thumbs fra allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
no: Aktiver Artist Thumbs fra last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
no: Aktiver Artist Thumbs fra HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
no: Aktiver Artist Fanarts fra fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
no: Aktiv artist-forhåndsvisninger fra fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
no: Hent artistbiografi fra

[ctx: #30007]
en: Artwork
no: Illustrasjoner

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
no: Hent artist-diskografi fra

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
no: Hent artistsjangere fra

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
no: Hent artiststiler fra

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
no: Hent artistlevetid fra

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
no: Hent artisthumør fra

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
no: Hent artistens aktive år fra

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
no: Foretrukket språk

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
no: Fall tilbake til artistbiografi fra

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
no: Fall tilbake til artist-diskografi fra

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
no: Fall tilbake til artistsjangere fra

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
no: Fall tilbake til artiststiler fra

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
no: Fall tilbake til artistlevetid fra

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
no: Tilbakefallinger

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
no: Aktiver artist-forhåndsvisning fra theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
no: Aktiver artist-fanart fra theaudiodb.com
