XBMC Addons - en to ms translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
ms: Benarkan Seni Peminat Artis dari HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
ms: Benarkan Lakaran Kenit Artis dari allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
ms: Benarkan Lakaran Kenit Artis dari last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
ms: Benarkan Lakaran Kenit Artis dari HTBacksrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
ms: Benarkan Seni Peminat Artis dari fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
ms: Benarkan Lakaran Kenit Artis dari fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
ms: Dapatkan Biogrfik Artis dari

[ctx: #30007]
en: Artwork
ms: Kerja Seni

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
ms: Dapatkan Diskografi Artis dari

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
ms: Dapatkan Genre Artis dari

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
ms: Dapatkan Gaya Artis dari

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
ms: Dapatkan Life-Span Artis dari

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
ms: Dapatkan Suasana Artis dari

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
ms: Dapatkan Tahun ktif Artis dari

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
ms: Bahasa Dikehendaki

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
ms: Jatih balik ke Biografi Artis dari

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
ms: Jatuh balik ke Diskografi Artis dari

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
ms: Jatuh balik ke Genre Artis dari

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
ms: Jatuh balik ke Gaya Artis dari

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
ms: Jatuh balik ke Life-Span Artis dari

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
ms: Jatuh Balik

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
ms: Benarkan Lakaran Kenit Artis dari theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
ms: Benarkan Seni Peminat Artis dari theaudiodb.com
