XBMC Addons - en to mk translation catalogue (21 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
mk: Овозможи Artist Fanarts од HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
mk: Овозможи Artist Thumbs од allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
mk: Овозможи Artist Thumbs од last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
mk: Овозможи Artist Thumbs од HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
mk: Овозможи Artist Fanarts од fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
mk: Овозможи Artist Thumbs од fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
mk: Превземи Artist Biography од

[ctx: #30007]
en: Artwork
mk: Уметнини

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
mk: Превземи Artist Discography од

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
mk: Превземи Artist Genres од

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
mk: Превземи Artist Styles од

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
mk: Превземи Artist Life-Span од

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
mk: Превземи Artist Moods од

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
mk: Превземи Artist Years Active од

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
mk: Посакуван јазик

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
mk: Fallback to Artist Discography од

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
mk: Fallback to Artist Genres од

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
mk: Fallback to Artist Styles од

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
mk: Fallback to Artist Life-Span од

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
mk: Овозможи Artist Thumbs одtheaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
mk: Овозможи Artist Fanarts од theaudiodb.com
