XBMC Addons - en to lt translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
lt: Įgalinti atlikėjo Fanarts iš HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
lt: Įgalinti atlikėjo miniatiūrą iš allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
lt: Įgalinti atlikėjo miniatiūrą iš last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
lt: Įgalinti atlikėjo miniatiūrą iš HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
lt: Įgalinti atlikėjo Fanarts iš fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
lt: Įgalinti atlikėjo miniatiūrą iš fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
lt: Gauti atlikėjo biografiją iš

[ctx: #30007]
en: Artwork
lt: Meno kūrinys

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
lt: Gauti atlikėjo diskografiją iš

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
lt: Gauti atlikėjo žanrą iš

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
lt: Gauti atlikėjo stilių iš

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
lt: Gauti atlikėjo Life-Span iš

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
lt: Gauti atlikėjo žanrą iš

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
lt: Gauti atlikėjo (aktyvus metai) iš

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
lt:      Pageidaujama kalba

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
lt: Sugrįžti prie atlikėjo biografijos

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
lt: Sugrįžti prie atlikėjo diskografijos

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
lt: Sugrįžti prie atlikėjo žanro

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
lt: Sugrįžti prie atlikėjo Stilius

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
lt: Sugrįžti prie atlikėjo Life-Span

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
lt: Sugrįžti

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
lt: Įjungti artisto(-ų) miniatiųrą atsiustą iš theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
lt: Įjungti artisto(-ų) FanArt atsiustą iš theaudiodb.com
