XBMC Addons - en to ja translation catalogue (18 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
ja: HTBackdrops.com からアーティストファンアートを取得

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
ja: allmusic.com からアーティストサムネールを取得

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
ja: last.fm からアーティストサムネールを取得

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
ja: HTBackdrops.com からアーティストサムネールを取得

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
ja: fanart.tv からアーティストファンアートを取得

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
ja: fanart.tv からアーティストサムネールを取得

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
ja: アーティストバイオグラフィーの取得先

[ctx: #30007]
en: Artwork
ja: アートワーク

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
ja: アーティストディスコグラフィーの取得先

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
ja: アーティストジャンルの取得先

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
ja: アーティストスタイルの取得先

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
ja: アーティスト生年・没年の取得先

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
ja: アーティストムードの取得先

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
ja: アーティスト活動期間の取得先

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
ja: 優先する言語

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
ja: ウォールバック

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
ja: theaudiodb.com からアーティストサムネールを取得

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
ja: theaudiodb.com からアーティストサムネールを取得
