XBMC Addons - en to is translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
is: Virkja Fanarts listamanna frá HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
is: Virkja smámyndir Listamanna frá allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
is: Virkja Fanart yfir listamenn frá last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
is: Virkja smámyndir Listamanna frá HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
is: Virkja Fanart yfir Listamenn frá fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
is: Virkja Smámyndir Listamanna frá fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
is: Fá æfiágrip Listamanna frá

[ctx: #30007]
en: Artwork
is: Myndskreytingar

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
is: Fá yfirlit yfir útgáfu Listamanna frá

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
is: Fá flokkun Listamanna frá

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
is: Fá stíl Listamanna frá

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
is: Fá líftíma Listamanna frá

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
is: Ná í geðhrif Listamanns

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
is: Fá árafjölda sem Listamenn hafa verið virkir frá

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
is: Æskilegt tungumál

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
is: Til vara fá æfiágrip Listamanna frá

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
is: Til vara fá útgáfusögu Listamanna frá

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
is: Til vara fá flokkun Listamanna frá

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
is: Til vara fá stíl Listamanna frá

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
is: Til vara fá líftíma Listamanna frá

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
is: Til vara

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
is: Virkja smámyndir Listamanna frá theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
is: Virkja Fanart Listamanna frá theaudiodb.com
