XBMC Addons - en to hu translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
hu: Előadó fanartképek letöltése a HTBackdrops.com-ról

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
hu: Előadó miniképek letöltése az allmusic.com-ról

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
hu: Előadó miniképek letöltése a Last.fm-ről

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
hu: Előadó miniképek letöltése a HTBackdrops.com-ról

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
hu: Előadó fanartképek letöltése a fanart.tv-ről

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
hu: Előadó miniképek letöltése a fanart.tv-ről

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
hu: Előadó életrajzok letöltése innen:

[ctx: #30007]
en: Artwork
hu: Grafika

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
hu: Előadó diszkográfiák forrása:

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
hu: Előadó műfajok forrása:

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
hu: Előadó stílusok forrása:

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
hu: Előadó életpályák forrása:

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
hu: Előadó hangulatok forrása:

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
hu: Előadó aktív éveinek forrása:

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
hu: Használni kívánt nyelv

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
hu: Előadó életrajzok tartalék forrása:

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
hu: Előadó diszkográfiák tartalék forrása:

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
hu: Előadó műfajok tartalék forrása

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
hu: Előadó stílusok tartalék forrása:

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
hu: Előadó életpályák tartalék forrása:

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
hu: Tartalékok

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
hu: Előadó miniképek engedélyezése a theaudiodb.com-ról

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
hu: Előadó fanart engedélyezése a theaudiodb.com-ról
