XBMC Addons - en to he translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
he: הפעל פאנארט אמנים מ-HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
he: הפעל תמונות אמנים מ-allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
he: הפעל תמונות אמנים מ-last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
he: הפעל תמונות אמנים מ-HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
he: הפעל פאנארט אמנים מ-last.fm

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
he: אפשר תמונות ממוזערות של אמן מ-fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
he: השג ביוגרפיית אמן מ-

[ctx: #30007]
en: Artwork
he: גרפיקה

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
he: השג דיסקוגרפיית אמן מ-

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
he: השג ז'אנר אמן מ-

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
he: השג סגנונות אמן מ-

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
he: השג אורך חיים אמן מ-

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
he: השג מצבי רוח אמן מ-

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
he: השג שנות פעילות אמן מ-

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
he:      שפה מועדפת

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
he: חזר לביוגרפיות אומן מ

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
he: חזר לדיסקוגרפית אמן מ

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
he: חזר לסגנונות אומן מ

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
he: חזור לסגנונות אמן מ

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
he: חזור לתוחלת חיי אומן מ

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
he: נסיגות

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
he: הפעל תמונות אמן מ-theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
he: הפעל פאנארט אמן מ-theaudiodb.com
