XBMC Addons - en to el translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
el: Fanart Καλλιτέχνη από HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
el: Μικρογραφίες Καλλιτέχνη από allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
el: Μικρογραφίες Καλλιτέχνη από last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
el: Μικρογραφίες Καλλιτέχνη από HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
el: Fanart Καλλιτέχνη από fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
el: Μικρογραφίες Καλλιτέχνη από fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
el: Βιογραφία Καλλιτέχνη από

[ctx: #30007]
en: Artwork
el: Εικόνες

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
el: Δισκογραφία Καλλιτέχνη από

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
el: Είδη Καλλιτέχνη από

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
el: Στυλ Καλλιτεχνών από

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
el: Διάρκεια Ζωής Καλλιτέχνη από

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
el: Διαθέσεις Καλλιτέχνη από

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
el: Έτη Σταδιοδρομίας από

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
el: Προτιμώμενη Γλώσσα

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
el: Εφεδρική Βιογραφία Καλλιτέχνη από

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
el: Εφεδρική Δισκογραφία Καλλιτέχνη από

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
el: Εφεδρικά Είδη Καλλιτέχνη από

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
el: Εφεδρικά Στυλ Καλλιτέχνη από

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
el: Εφεδρική Διάρκεια Ζωής Καλλιτέχνη από

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
el: Εφεδρικά

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
el: Μικρογραφίες Καλλιτέχνη από theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
el: Fanart Καλλιτέχνη από theaudiodb.com
