XBMC Addons - en to gl translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
gl: Activar Fanarts dos Artistas dende HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
gl: Activar Miniaturas dos Artistas dende allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
gl: Activar Miniaturas dos Artistas dende last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
gl: Activar Miniaturas dos Artistas dende HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
gl: Activar os Fanarts dos artistas dende fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
gl: Activar as miniaturas dos artistas dende fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
gl: Obter a Biografía dende

[ctx: #30007]
en: Artwork
gl: Ilustración

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
gl: Obter a Discografía dende

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
gl: Obter os Xéneros dende

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
gl: Obter os Estilos dende

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
gl: Obter a data do debut dende

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
gl: Obter os ambientes dende

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
gl: Obter os anos en activo dende

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
gl: Idioma Preferido

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
gl: Biografía alternativa dende

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
gl: Discografía alternativa dende

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
gl: Xéneros alternativos dende

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
gl: Estilos alternativos dende

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
gl: Data de debut alternativa dende

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
gl: Alternativas

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
gl: Activar Miniaturas dos Artistas dende theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
gl: Activar Fanarts dos Artistas dende theaudiodb.com
