XBMC Addons - en to fi translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
fi: Ota käyttöön artistien fanitaide lähteestä HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
fi: Ota käyttöön artistien pikkukuvat lähteestä allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
fi: Ota käyttöön artistien pikkukuvat lähteestä last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
fi: Ota käyttöön artistien pikkukuvat lähteestä HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
fi: Ota käyttöön artistien fanitaide lähteestä fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
fi: Ota käyttöön artistien pikkukuvat lähteestä fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
fi: Hae artistin elämäkerta lähteestä

[ctx: #30007]
en: Artwork
fi: Kuvataide

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
fi: Hae artistin diskografia lähteestä

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
fi: Hae artistin tyylilajit lähteestä

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
fi: Hae artistin musiikkityylilajit lähteestä

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
fi: Hae artistin elinkaari lähteestä

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
fi: Hae artistin mielentilat lähteestä

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
fi: Hae artistin aktiiviset vuodet lähteestä

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
fi: Ensisijainen kieli

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
fi: Hae artistin elämäkerta toissijaisesti lähteestä

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
fi: Hae artistin diskografia toissijaisesti lähteestä

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
fi: Hae artistin tyylilajit toissijaisesti lähteestä

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
fi: Hae artistin musiikkityylilajit toissijaisesti lähteestä

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
fi: Hae artistin elinkaari toissijaisesti lähteestä

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
fi: Toissijaiset lähteet

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
fi: Ota käyttöön artistin pikkukuvat lähteestä theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
fi: Ota käyttöön artistin fanitaide lähteestä theaudiodb.com
