XBMC Addons - en to et translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
et: Võimalda HTBackdrops.com artisti fännikunst

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
et: Võimalda allmusic.com artisti pisipildid

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
et: Võimalda last.fm artisti pisipildid

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
et: Võimalda HTBackdrops.com artisti pisipildid

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
et: Võimalda fanart.tv artisti fännikunst

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
et: Võimalda fanart.tv artisti pisipildid

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
et: Hangi artisti elulugu

[ctx: #30007]
en: Artwork
et: Kunst

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
et: Hangi artisti diskograafia

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
et: Hangi artisti žanr

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
et: Hangi artisti stiilid

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
et: Eelistatud keel

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
et: Hangi artistide pisipildid theaudiodb.com-st

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
et: Võimalda theaudiodb.com artisti fännikunst
