XBMC Addons - en to nl translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
nl: Gebruik Artiesten Fanart van HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
nl: Gebruik Artiesten Miniaturen van AllMusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
nl: Gebruik Artiesten Miniaturen van Last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
nl: Gebruik Artiesten Miniaturen van HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
nl: Gebruik Artiesten Fanart van Fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
nl: Gebruik Artiesten Miniaturen van Fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
nl: Haal Artiesten Biografie van

[ctx: #30007]
en: Artwork
nl: Afbeeldingen

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
nl: Haal Artiesten Discografie van

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
nl: Haal Artiesten Genre van

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
nl: Haal Artiest Stijlen van

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
nl: Haal Artiesten Levensduur van

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
nl: Haal Artiesten Stemmingen van

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
nl: Haal Artiesten Jaren Actief van

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
nl: Voorkeurstaal

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
nl: Val terug op Artiesten Biografie van

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
nl: Val terug op Artiesten Discografie van

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
nl: Val terug op Artiesten Genre van

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
nl: Val terug op Artiesten Stijl van

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
nl: Val terug op Artiesten Levensduur van

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
nl: Terugvallen

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
nl: Gebruik Artiesten Miniaturen van theAudioDB.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
nl: Gebruik Artiesten Fanart van theAudioDB.com
