XBMC Addons - en to da translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
da: Aktiver Fankunst til Kunstnere fra HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
da: Aktiver Miniaturebilleder af Kunstnere fra allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
da: Aktiver Miniaturebilleder af Kunstnere fra last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
da: Aktiver Miniaturebilleder af Kunstnere fra HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
da: Aktiver Fankunst til Kunstnere fra fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
da: Aktiver Miniaturebilleder af Kunstnere fra fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
da: Hent Kunstnerbiografi fra

[ctx: #30007]
en: Artwork
da: Illustrationer

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
da: Hent Kunstnerdiskografi fra

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
da: Hent Kunstnergenrer fra

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
da: Hent Kunstner-stilarter fra

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
da: Hent Kunstners levetid fra

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
da: Hent Kunstner-stemninger fra

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
da: Hent Kunstners aktive år fra

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
da: Foretrukket Sprog

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
da: Reserve til Kunstnerbiografi fra

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
da: Reserve til Kunstnerdiskografi fra

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
da: Reserve til Kunstnergenrer fra

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
da: Reserve til Kunstner-stilarter fra

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
da: Reserve til Kunstners levetid fra

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
da: Reserver

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
da: Aktiver Miniaturebilleder af Kunstnere fra theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
da: Aktiver Fankunst til Kunstnere fra theaudiodb.com
