XBMC Addons - en to cs translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
cs: Povolit fanart umělců z HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
cs: Povolit náhledy umělců z allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
cs: Povolit náhledy umělců z last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
cs: Povolit náhledy umělců z HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
cs: Povolit fanart umělců z fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
cs: Povolit náhledy umělců z fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
cs: Získat biografii umělce z

[ctx: #30007]
en: Artwork
cs: Grafika

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
cs: Získat diskografii umělce z

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
cs: Získat žánry umělce z

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
cs: Získat styly umělce z

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
cs: Získat délku života z

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
cs: Získat nálady interpreta z

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
cs: Získat dobu působení umělce z

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
cs: Upřednostňovaný jazyk

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
cs: Při neúspěchu získat biografii umělce z

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
cs: Při neúspěchu získat diskografii umělce z

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
cs: Při neúspěchu získat žánry umělce z

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
cs: Při neúspěchu získat styly umělce z

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
cs: Při neúspěchu získat délku života umělce z

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
cs: Záložní zdroje informací

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
cs: Povolit náhledy umělců z theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
cs: Povolit fanart umělců z theaudiodb.com
