XBMC Addons - en to bg translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
bg: Разреши ползването на фанарт за артисти от HTBackdrops.com

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
bg: Разреши ползването на миниатюри за артисти от allmusic.com

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
bg: Разреши ползването на миниатюри за артисти от last.fm

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
bg: Разреши ползването на миниатюри за артисти от HTBackdrops.com

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
bg: Разреши ползването на фанарт за артисти от fanart.tv

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
bg: Разреши ползването на миниатюри за артисти от fanart.tv

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
bg: Сваляй биографии на артистите от

[ctx: #30007]
en: Artwork
bg: Изображения

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
bg: Сваляй дискографии на артистите от

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
bg: Сваляй жанрове на артистите от

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
bg: Сваляй стилове на артистите от

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
bg: Сваляй инф. за продължителността на живота от

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
bg: Сваляй настроения за артистите от

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
bg: Сваляй инф. за годините на активност от

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
bg: Предпочитан език

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
bg: Алтернатива за биографии на артистите

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
bg: Алтернатива за дискографии на артистите

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
bg: Алтернатива за жанрове на артистите

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
bg: Алтернатива за стилове на артистите

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
bg: Алтернатива за продължителността на живота

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
bg: Алтернативни източници

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
bg: Разреши ползването на миниатюри за артисти от theaudiodb.com

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
bg: Разреши ползването на фанарт за артисти от theaudiodb.com
