XBMC Addons - en to af translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30000]
en: Enable Artist Fanarts from HTBackdrops.com
af: Stel Kunstenaar Ondersteunerkuns vanaf HTBackdrops.com in staat

[ctx: #30001]
en: Enable Artist Thumbs from allmusic.com
af: Stel Kunstenaar Duimnaelsketse vanaf allmusic.com in staat

[ctx: #30002]
en: Enable Artist Thumbs from last.fm
af: Stel Kunstenaar Duimnaelsketse vanaf last.fm in staat

[ctx: #30003]
en: Enable Artist Thumbs from HTBackdrops.com
af: Stel Kunstenaar Duinnaelsketse vanaf HTBackdrops.com in staat

[ctx: #30004]
en: Enable Artist Fanarts from fanart.tv
af: Stel Kunstenaar Ondersteunerkuns vanaf fanart.tv in staat

[ctx: #30005]
en: Enable Artist Thumbs from fanart.tv
af: Stel Kunstenaar Duimnaelsketse vanaf fanart.tv in staat

[ctx: #30006]
en: Get Artist Biography from
af: Kry Kunstenaar Biografie vanaf

[ctx: #30007]
en: Artwork
af: Kunswerk

[ctx: #30008]
en: Get Artist Discography from
af: Kry Kunstenaar Diskografie vanaf

[ctx: #30009]
en: Get Artist Genres from
af: Kry Kunstenaar Genres vanaf

[ctx: #30010]
en: Get Artist Styles from
af: Kry Kunstenaar Style vanaf

[ctx: #30011]
en: Get Artist Life-Span from
af: Kry Kunstenaar Lewensduur vanaf

[ctx: #30012]
en: Get Artist Moods from
af: Kry Kunstenaar Stemming vanaf

[ctx: #30014]
en: Get Artist Years Active from
af: Kry Kunstenaar Aktiewe Jare vanaf

[ctx: #30015]
en:      Preferred Language
af: Verkose Taal

[ctx: #30016]
en: Fallback to Artist Biography from
af: Val terug na Kunstenaar Biografie vanaf

[ctx: #30017]
en: Fallback to Artist Discography from
af: Val terug na Kunstenaar Diskografie vanaf

[ctx: #30018]
en: Fallback to Artist Genres from
af: Val terug na Kunstenaar Genres vanaf

[ctx: #30019]
en: Fallback to Artist Styles from
af: Val terug na Kunstenaar Style vanaf

[ctx: #30020]
en: Fallback to Artist Life-Span from
af: Val terug na Kunstenaar Lewensduur vanaf

[ctx: #30021]
en: Fallbacks
af: Terugval Opsies

[ctx: #30022]
en: Enable Artist Thumbs from theaudiodb.com
af: Stel Kunstenaar Duimnaelsketse vanaf theaudiodb.com in staat

[ctx: #30023]
en: Enable Artist Fanarts from theaudiodb.com
af: Stel Kunstenaar Ondersteunerkuns vanaf theaudiodb.com in staat
