XBMC Addons - en to cy translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
cy: Estyn Lluniau Bach Album o fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
cy: Estyn Lluniau Bach Album o Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
cy: Estyn Adolygiad Album

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
cy: Dewis Iaith

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
cy: Estyn Graddio Album o

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
cy: Estyn Arddulliau Album o

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
cy: Estyn Naws Album o

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
cy: Estyn Themau Album o

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
cy: Estyn Lluniau Bach Album o allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
cy: Gwaith Celf

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
cy: Estyn Lluniau Bach Album o theaudiodb.com
