XBMC Addons - en to vi translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
vi: Lấy hình đại diện album từ nguồn fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
vi: Lấy hình đại diện album từ nguồn Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
vi: Lấy bài đánh giá album từ

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
vi: Ưu tiên ngôn ngữ

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
vi: Lấy Album Rating từ

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
vi: Lấy Album Styles từ

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
vi: Lấy Album Moods từ

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
vi: Lấy Album Themes từ

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
vi: Lấy hình đại diện album từ nguồn allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
vi: Ảnh bìa

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
vi: Lấy hình đại diện album từ nguồn theaudiodb.com
