XBMC Addons - en to uk translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
uk: Отримати малюнки альбомів з fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
uk: Отримати малюнки альбому з Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
uk: Отримати огляд альбому з

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
uk: Улюблена мова

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
uk: Отримати рейтинг альбому з

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
uk: Отримати стилі альбому з

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
uk: Отримати настрої альбому з

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
uk: Отримати теми альбому з

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
uk: Отримати малюнки альбому з allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
uk: Обкладинка

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
uk: Отримати малюнки альбому з theaudiodb.com
