XBMC Addons - en to tr translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
tr: Albüm Kapaklarını fanart.tv'den al

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
tr: Albüm Kapaklarını Last.fm'den al

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
tr: Albüm İncelemesini Şuradan Al

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
tr: Tercih Edilen Dil

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
tr: Albüm Değerlendirmesini Şuradan Al

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
tr: Albüm Türünü Şuradan Al

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
tr: Albüm Kipini Şuradan Al

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
tr: Albüm Temalarını Şuradan Al

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
tr: Albüm Kapaklarını allmusic.com'dan al

[ctx: #30009]
en: Artwork
tr: Çizim

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
tr: Albüm Kapaklarını theaudiodb.com'dan al
