XBMC Addons - en to sv translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
sv: Hämta albumminiatyrer från fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
sv: Hämta albumminiatyrer från Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
sv: Hämta albumrecensioner från

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
sv: Föredraget språk

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
sv: Hämta albumbetyg från

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
sv: Hämta albumstilar från

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
sv: Hämta albumstämningar från

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
sv: Hämta albumteman från

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
sv: Hämta albumminiatyrer från allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
sv: Grafik

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
sv: Hämta albumminiatyrer från theaudiodb.com
