XBMC Addons - en to sl translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
sl: Prenesi sličice albumov s fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
sl: Prenesi sličice albumov z Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
sl: Prenesi recenzije albuma z

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
sl: Privzeti jezik

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
sl: Prenesi ocene albuma z

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
sl: Prenesi stil albuma z

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
sl: Prenesi razpoloženja albuma z

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
sl: Prenesi teme albuma z

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
sl: Prenesi sličice albumov z allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
sl: Grafike

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
sl: Prenesi sličice albumov z theaudiodb.com
