XBMC Addons - en to sk translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
sk: Získať náhľady albumu zo stránky fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
sk: Získať náhľady albumu zo stránky Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
sk: Získať recenziu na album zo stránky

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
sk: Uprednostňovaný jazyk

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
sk: Získať hodnotenie albumu zo stránky

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
sk: Získať štýly albumu zo stránky

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
sk: Získať náladu albumu zo stránky

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
sk: Získať motívy albumu zo stránky

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
sk: Získať náhľady albumu zo stránky allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
sk: Umelecká grafika

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
sk: Získať náhľady albumov zo stránky theaudiodb.com
