XBMC Addons - en to ro translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
ro: Colectează pictogramele albumelor din fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
ro: Colectează pictogramele albumelor de la Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
ro: Descarcă review-urile albumelor de la

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
ro: Limba preferata

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
ro: Descarcă evaluarea albumelor de la

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
ro: Descarcă stilul albumelor de la

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
ro: Descarcă Album Moods de la

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
ro: Descarcă tema albumelor de la

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
ro: Colectează pictogramele albumelor de la allmusic.com

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
ro: Colectează pictogramele albumelor de la theaudiodb.com
