XBMC Addons - en to pl translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
pl: Pobieraj miniatury albumów z fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
pl: Pobieraj miniatury albumu z Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
pl: Pobierz recenzje albumu z

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
pl: Preferowany język

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
pl: Pobierz ocenę albumu z

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
pl: Pobierz style Albumu z

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
pl: Pobierz nastroje Albumu z

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
pl: Pobieraj motywy albumu z

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
pl: Pobieraj miniatury albumu z allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
pl: Grafika

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
pl: Pobieraj miniatury albumu theaudiodb.com
