XBMC Addons - en to no translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
no: Hent albumminiatyrer fra fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
no: Hent albumminiatyrer fra Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
no: Hent albumomtaler fra

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
no: Foretrukket språk

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
no: Hent albumvurdering fra

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
no: Hent albumstiler fra

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
no: Hent albumstemning fra

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
no: Hent albumtemaer fra

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
no: Hent albumminiatyrer fra allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
no: Grafikk

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
no: Hent albumminiatyrer fra theaudiodb.com
