XBMC Addons - en to ms translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
ms: Dapatkan Lakaran Kenit Album dari fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
ms: Dapatkan Lakaran Kenit Album dari Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
ms: Dapat Pratonton Album dari

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
ms: Bahasa Dikehendaki

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
ms: Dapatkan Penarafan Album dari

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
ms: Dapatkan Gaya Album dari

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
ms: Dapatkaan Suasana Album dari

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
ms: Dapatkan Tema Album dari

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
ms: Dapat Lakaran Kenit Album dari allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
ms: Kerja Seni

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
ms: Dapatkan Lakaran Kenit Album dari theaudiodb.com
