XBMC Addons - en to mk translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
mk: Грабни Сликички за Албум од fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
mk: Грабни Сликички за Албум од Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
mk: Грабни преглед на Албум од

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
mk: Посакуван јазик

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
mk: Превземи рејтинг за албум од

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
mk: Превземи стилови на албум од

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
mk: Превземи Теми на албуми од

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
mk: Превземи сликички на албуми од allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
mk: Уметнини

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
mk: Превземи сликички на албум од theaudiodb.com
