XBMC Addons - en to lt translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
lt: Paimti albumų miniatiūras iš fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
lt: Paimti albumų miniatiūras iš Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
lt: Gauti albumo apžvalgą iš

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
lt:      Pageidaujama kalba

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
lt: Gauti albumo reitingą iš

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
lt: Gauti albumų stilius iš

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
lt: Gauti albumų nuotaikas iš

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
lt: Gauti albumų temas iš

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
lt: Paimti albumų miniatiūras iš allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
lt: Iliustracijos

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
lt: Paimti albumų miniatiūras iš  theaudiodb.com
