XBMC Addons - en to ja translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
ja: fanart.tv からアルバムサムネールを取得

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
ja: アルバムサムネールを Last.fm から取得

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
ja: アルバムレビューの取得先

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
ja: 優先する言語

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
ja: アルバム評価の取得先

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
ja: アルバムスタイルの取得先

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
ja: アルバムムードの取得先

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
ja: アルバムテーマの取得先

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
ja: アルバムサムネールを allmusic.com から取得

[ctx: #30009]
en: Artwork
ja: アートワーク

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
ja: アルバムサムネールを theaudiodb.com から取得
