XBMC Addons - en to id translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
id: Ambil Thumb Album dari fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
id: Ambil Thumb Album dari Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
id: Ambil Review Album dari

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
id: Bahasa terutama

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
id: Ambil Rating Album dari

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
id: Ambil Gaya Album dari

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
id: Ambil Nuansa Album dari

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
id: Ambil Tema Album dari

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
id: Ambil Thumb Album dari allmusic.com

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
id: Ambil Thumb Album dari theaudiodb.com
