XBMC Addons - en to is translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
is: Ná í smámyndir hljómplatna frá fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
is: Ná í Smámyndir Hljómplatna frá Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
is: Fá Umsögn Hljómplatna frá

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
is: Æskilegt tungumál

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
is: Fá Einkunnagjöf Hljómplatna frá

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
is: Fá Flokkun Hljómplatna frá

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
is: Ná í Skapgerð Hljómplatna frá

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
is: Fá Þema Hljómplatna frá

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
is: Ná í Smámyndir Hljómplatna frá allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
is: Myndskreytingar

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
is: Ná í Smámyndir Hljómplatna frá theaudiodb.com
