XBMC Addons - en to hu translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
hu: Album miniképek letöltése a fanart.tv-ről

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
hu: Album miniképek letöltése a Last.fm-ről

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
hu: Album értékelése

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
hu: Használni kívánt nyelv

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
hu: Album értékelés letöltése innen:

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
hu: Album stílus letöltése innen:

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
hu: Album hangulatok letöltése innen:

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
hu: Album témák letöltése innen:

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
hu: Album miniképek letöltése az allmusic.com-ról

[ctx: #30009]
en: Artwork
hu: Grafika

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
hu: Album miniképek letöltése a theaudiodb.com-ról
