XBMC Addons - en to he translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
he: משוך תמונות אלבום מ- fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
he: משוך תמונות אלבום מ- Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
he: השג סקירת אלבום מ-

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
he:      שפה מועדפת

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
he: השג דירוג אלבום מ-

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
he: השג סגנונות אלבום מ-

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
he: השג מצבי אלבום מ-

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
he: השג ערכות נושא אלבום מ-

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
he: משוך תמונות אלבום מ- allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
he: גרפיקה

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
he: משוך תמונות אלבום מ- theaudiodb.com
