XBMC Addons - en to el translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
el: Μικρογραφίες Άλμπουμ από fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
el: Μικρογραφίες Άλμπουμ από Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
el: Κριτική Άλμπουμ από

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
el: Προτιμώμενη Γλώσσα

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
el: Αξιολόγηση Άλμπουμ από

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
el: Στυλ Άλμπουμ από

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
el: Διαθέσεις Άλμπουμ από

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
el: Θέματα Άλμπουμ από

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
el: Μικρογραφίες Άλμπουμ από allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
el: Εικόνες

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
el: Μικρογραφίες Άλμπουμ από theaudiodb.com
