XBMC Addons - en to fi translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
fi: Hae albumien pikkukuvat lähteestä fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
fi: Hae albumien pikkukuvat lähteestä Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
fi: Hae albumien arvostelu lähteestä

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
fi: Ensisijainen kieli

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
fi: Hae albumien lähteestä

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
fi: Hae albumien musiikkityylilajit lähteestä

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
fi: Hae albumien mielentilat lähteestä

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
fi: Hae albumien teemat lähteestä

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
fi: Hae albumien pikkukuvat lähteestä allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
fi: Kuvataide

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
fi: Hae albumien pikkukuvat lähteestä theaudiodb.com
