XBMC Addons - en to et translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
et: Hangi albumi pisipildid fanart.tv-st

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
et: Hangi albumi pisipildid Last.fm-st

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
et: Hangi albumi arvustused

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
et: Eelistatud keel

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
et: Hangi albumi hinnang

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
et: Hangi albumi stiil

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
et: Hangi albumi meeleolu

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
et: Hangi albumi teema

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
et: Hangi albumi pisipildid allmusic.com-st

[ctx: #30009]
en: Artwork
et: Kunst

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
et: Hangi albumi pisipildid theaudiodb.com-st
