XBMC Addons - en to da translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30000]
en: Grab Album Thumbs from fanart.tv
da: Hent miniaturebilleder fra fanart.tv

[ctx: #30001]
en: Grab Album Thumbs from Last.fm
da: Hent Miniaturebilleder til Albummer fra Last.fm

[ctx: #30002]
en: Get Album Review from
da: Hent Albumanmeldelse fra

[ctx: #30003]
en:      Preferred Language
da: Foretrukket Sprog

[ctx: #30004]
en: Get Album Rating from
da: Hent Albumbedømmelse fra

[ctx: #30005]
en: Get Album Styles from
da: Hent Albumstilarter fra

[ctx: #30006]
en: Get Album Moods from
da: Hent Albumstemninger fra

[ctx: #30007]
en: Get Album Themes from
da: Hent Albumtemaer fra

[ctx: #30008]
en: Grab Album Thumbs from allmusic.com
da: Hent Miniaturebilleder til Albummer fra allmusic.com

[ctx: #30009]
en: Artwork
da: Illustrationer

[ctx: #30010]
en: Grab Album Thumbs from theaudiodb.com
da: Hent Miniaturebilleder til Albummer fra theaudiodb.com
